foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Drodzy Uczniowie.

Kończy się kolejny rok szkolny. Rok wyjątkowy, bo niemal w połowie przebiegał pod znakiem kształcenia zdalnego. To był czas bardzo wytężonej pracy, zarówno dla Was, jak i dla Nauczycieli. Wszyscy musieliśmy wiele się nauczyć. Cieszę się, że większość z Was bardzo poważnie traktowała swoje obowiązki, co zaowocowało świadectwami z wyróżnieniem. Gratuluję wszystkim pięknych wyników i uzyskania promocji do klas wyższych.

Szanowni Rodzice.

Dziękuję za ciężką pracę. To na Was spoczywał obowiązek codziennego pilnowania, by Wasze dzieci każdą lekcję, każde zadanie miały zrobione w terminie. Byliście świetnymi nauczycielami – doceniamy ten trud.

Dziękuję szkolnej Radzie Rodziców za całoroczną pracę. Może nie wszystkie zaplanowane zadania udało się zrealizować, ale jestem pełna uznania dla tak dobrze zorganizowanej i jednomyślnie działającej grupy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym nasza współpraca będzie się rozwijała równie dobrze

Szanowni Nauczyciele i wszyscy Pracownicy szkoły.

Dziękuję za profesjonalizm i tak duże zaangażowanie, szczególnie w ostatnim okresie. To na Waszych barkach spoczęła odpowiedzialność za dotarcie do każdego ucznia, za kształcenie w zupełnie nowych warunkach i przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Sprostanie wszystkim wytycznym ogłoszonym przez GIS, MZ oraz MEN – w momencie powrotu dzieci przedszkolnych oraz uczniów do szkoły – stanowiło również niemałe wyzwanie dla wszystkich Pracowników obsługowych szkoły.

Za to wszystko dziękuję!

Życzę, udanych i bezpiecznych wakacji, a przede wszystkim tego, byśmy wszyscy we wrześniu wrócili zdrowi do szkoły. Miłego wypoczynku!

Rok szkolny 2019/2020 uważam za zamknięty!

Z poważaniem
dyr. ZS w Wysokiej Głogowskiej

Jolanta Kwarta

 Copyright © 2020 Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej  Rights Reserved.