„Bezpieczne Wakacje" to konkurs organizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie wraz z Kuratorium Oświaty w Rzeszowie i Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie.
Tegoroczna edycja rozpocznie się 1 lipca. Od tego dnia, aż do 9 października 2020 r. można będzie nadsyłać prace w konkursie prac plastycznych dla dzieci i młodzieży, a także w konkursie na profilaktyczny spot filmowy.

Czytaj więcej...

Drodzy Uczniowie.

Kończy się kolejny rok szkolny. Rok wyjątkowy, bo niemal w połowie przebiegał pod znakiem kształcenia zdalnego. To był czas bardzo wytężonej pracy, zarówno dla Was, jak i dla Nauczycieli. Wszyscy musieliśmy wiele się nauczyć. Cieszę się, że większość z Was bardzo poważnie traktowała swoje obowiązki, co zaowocowało świadectwami z wyróżnieniem. Gratuluję wszystkim pięknych wyników i uzyskania promocji do klas wyższych.

Czytaj więcej...

Redakcja szkolnej gazetki zaprasza do lektury prasy,  zamieszczonej  w wersji pdf  - Wysoczaki nr 3

Minister Edukacji Narodowej skierował dziś, 24 czerwca br. list do szkół i placówek oświatowych z okazji zbliżającego się zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W liście minister przekazał podziękowania dla dyrektorów i nauczycieli za profesjonalne i pełne zaangażowania wykonywanie obowiązków zawodowych, szczególnie w okresie pandemii. Podziękował również rodzicom za wspieranie dzieci w nauce na odległość oraz życzył wszystkim bezpiecznych wakacji. 

 Copyright © 2020 Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej  Rights Reserved.