PRYMUSI w II półroczu roku szkolnego 2018/2019

 

KLASA IA

Barczak Maciej

Bazan Maja

Drzał Julia

Gaweł Maria

Kogut Adam

Migut Oliwia

Walczewska Natalia

Wąs Ewa

 

KLASA IB

Barczak Julia

Beskur Wojciech

Kielar Marcelina

Kubas Katarzyna

Dawid Kramarz

Majka Julia

Plaza-Lim Natalia

Sołtys Kacper

KLASA II

Malwina Brózda

Michał Cyrek

Oskar Furman

Nikodem Kamyk

Paulina Krzyśko

Natalia Kubas

Bartosz Łach

Daria Poźniak

Maciej Malec

Milena Wesół

KLASA III

Bazan Michał

Bąk Adam

Kraska Karolina

Kowalski Maciej

Pilipczuk Patryk

Pruchnik Miłosz

 

KLASA IVA

Bereś Milena - 4,82

Dryka Wiktor - 4,91

Furman Maciej - 5,18

Gugała Kacper - 4,91

Kogut Jakub - 4,82

Kościelny Filip - 5,00

Rogala Amelia - 5,18

Węglowska Natalia - 4,82

KLASA IVB

Ciura Amelia - 5,09

Kołcz Krzysztof - 4,91

Kramarz Anna - 4,91

Wąs Adam - 5,36

KLASA VA

Furman Julia - 5,25

Madej Weronika - 4,75

Noga Natalia - 4,75

Szczygieł Hubert - 5,00

Węglowska Julia - 4,75

 

KLASA VB

 Czyżewska Małgorzata - 5,17

Kłonicka Zuzanna - 4,75

Malec Aleksandra - 5,00

Mroczek Jan - 4,75

Sądy Marta - 5,17

Siłka Jakub - 4,92

Szala Bartłomiej - 4,83

KLASA VI

Bazan Aleksandra - 4,91

Brózda Zuzanna - 5,18

Grabek Kinga - 5,27

Hess Elżbieta - 4,91

Kogut Dawid - 4,82

Kubicz Wioletta - 5,36

Mazur Hanna - 5,36

Neumann Klara - 5,09

Poźniak Aleksandra - 5,09

Poźniak Katarzyna - 5,18

KLASA VII

 

Szczygieł Jan - 4,79

Walczewska Dominika - 5,02

KLASA VIII

Bułaś Natalia - 4,89

Bułaś Patrycja - 4,94

Czyżewska Maja - 5,44

Guz Zuzanna - 5,00

Kraska Daniela - 4,83

Płoch Aleksandra - 5,00

Sala Oliwia - 4,78

Zaremba Zuzanna - 5,06

KLASA III GIM

Fryzeł Beata -

Guz Jakub -

Kraska Martyna -

Skroban Katarzyna -

Ślęzak Gabriela -

Świątek Dominika -

 

 100% OBECNOŚĆ W SZKOLE

KLASA III

Miłosz Pruchnik

KLASA IVB

Witold Krzyśko

Maciej Pruchnik

Jakub Ślęzak

KLASA VI

Bartłomiej Depa

Paweł Furman

Bartłomiej Krzyśko

 


Szkolny Konkurs Ekologiczny "Zbierając surowce wtórne chronimy naszą planetę"

  • I miejsce Amelia Rogala kl. IVa
  • II miejsce Rzucidło Patrycja kl. IVa
  • III miejsce Jakub Bazana kl. VII

 


 Szkolny Konkurs Ekologiczny "Zakręć się na pomaganie"
  • I miejsce Łukasz Szarejko
  • II miejsce Milena Bereś kl. IVa oraz Krzysztof Kołcz kl. IVb
  • III miejsce Patryk Pilipczuk kl. III
  • wyróżnienie Katarzyna Kubas kl. Ib

 


 Konkurs wiedzy o koniach  pod hasłem "Koń jaki jest nie każdy wie",

ZSTW w Trzcianie pod patronatem Starosty Rzeszowskiego - 2.04.2019

  • II miejsce Zuzanna Zaremba klasa VIII
  • IV miejsce Aleksandra Sobocka klasa III gimnazjum

 


XVII Wojewódzki Konkurs Ekologiczny "Ratujmy Ziemię, walczmy ze smogiem"
SP w Rudnej Wielkiej - 26.04.2019
  • wyróżnienie Daniela Kraska klasa VIII

 


Przedmiotowe Konkursy organizowane przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

  • Maja Czyżewska uczennica klasy VIII została laureatką Przedmiotowego Konkursu Matematycznego 
  • Jakub Guz uczeń klasy III gimnazjum został finalistą Przedmiotowego Konkursu Historycznego

 


Certyfikaty stypendialne w drugim półroczu bieżącego roku szkolnego otrzymali

  • Adam Wąs z klasy IVb,
  • Wioletta Kubicz oraz Hanna Mazur z klasy VI,
  • Dominika Walczewska z klasy VII,
  • Maja Czyżewska oraz Zuzanna Zaremba z klasy VIII,
  • Dominika Świątek oraz Jakub Guz z klasy III gimnazjum.

 


Szkolny Konkurs wokalny „Świetlicowe Do Re Mi”

 

Kategoria 1. Klasy I-II

I miejsce Natalia Kubas kl. II

II miejsce Julia Barczak kl. Ib

III miejsce Natalia Płaza- Lim kl. Ib

Wyróżnienia:

  • Magdalena Hess kl. II
  • Hanna Poźniak kl. Ia

 

Kategoria 2. Klasy III-IV

I miejsce Amelia Rogala kl. IVa

II miejsce Oliwia Rak kl. IVb

III miejsce Milena Bereś kl. IVa

Wyróżnienia:

  • Aleksandra Skomra kl. III
  • Filip Kościelny kl. IVa

 


Konkursy organizowane przez szkolną bibliotekę

Konkurs plastyczny „Przygody Kubusia Puchatka”

I miejsce Natalia Kubas kl.II

II miejsce Daria Poźniak kl. II

III miejsce Diana Dykas kl.II

Wyróżnienia:

  • Bartosz Łach, Maciej Malec, Julia Kondras, Jakub Rusznica, Wiktoria Marut kl. II,
  • Łukasz Szarejko kl.III
      
 
       Konkurs Pięknego Czytania
       organizowany w ramach Międzynarodowego Dnia Czytania Tolkiena

I miejsce Kinga Grabek kl. VI

II miejsce Aleksandra Poźniak kl. VI

III miejsce Julia Furman kl. Va

Wyróżnienia: 

  • Aleksandra Malec kl. Vb
  • Szymon Miernik kl. VI
  • Julia Pasternak, Jan Szczygieł kl. VII

 


Szkolny Konkurs na najładniejszy strój gwiazdy muzyki rozrywkowej
Obchody Pierwszego Dnia Wiosny

Wyróżnienia:

  • Maria Gaweł kl.Ia
  • Oliwia Krzywonos kl.Ib
  • Maciej Malec, Malwina Brózda kl.II
  • Adam Bąk kl.III
  • Filip Kościelny, Maciej Furman kl. IVa
  • Jan Szczygieł kl. VII


Szkolny Konkurs Logopedyczno-plastyczny „Może to Ci pomoże..."

I miejsce: Małgorzata Czyżewska kl.Vb

       II miejsce: Marta Sądy kl.Vb

III miejsce: Gabriela Nykiel kl.Va, Zuzanna Kłonicka kl. Vb

 


Szkolny Konkurs Logopedyczno-plastyczny „Świszczące obrazki"

I miejsce: Ewa Wąs kl. Ia

         II miejsce: Milena Wesół kl. II

III miejsce: Nikodem Kamyk kl. II

 

Wyróżnienia:

  • Julia Drzał kl.Ia
  • Oskar Furman,  Daria Poźniak, Lilianna Kokoszka, Natalia Kubas z kl.II
  • Łukasz Szarejko kl.III

 


Szkolny Konkurs Logopedyczno-recytatorski „Trzeszczące wierszyki"

I miejsce:Filip Kościelny kl.IVa,  Adrian Kużdżał kl. Vb

       II miejsce: Hanna Mazur kl. VI

III miejsce: Amelia Ciura kl. IVb, Julia Furman kl. Va

 

 PRYMUSI w I półroczu roku szkolnego 2018/2019

KLASA IA

Bazan Maja

Drzał Julia

Gaweł Maria

Kogut Adam

Walczewska Natalia

Wąs Ewa

 

KLASA IB

Barczak Julia

Beskur Wojciech

Dawid Kramarz

Kubas Katarzyna

Majka Julia

Plaza-Lim Natalia

Sołtys Kacper

KLASA II

Malwina Brózda

  Michał Cyrek

Oskar Furman

Nikodem Kamyk

Paulina Krzyśko

Natalia Kubas

Bartosz Łach

Daria Poźniak

Milena Wesół

KLASA III

Bazan Michał

Bąk Adam

Kraska Karolina

Pruchnik Miłosz

Pilipczuk Patryk

KLASA IVA

Furman Maciej - 5,00

Gugała Kacper - 4,82

Kościelny Filip - 5,09

Rogala Amelia - 5,09

KLASA IVB

Ciura Amelia - 4,82

Wąs Adam - 5,27

KLASA VA

Furman Julia - 5,00

Madej Weronika - 4,75

Noga Natalia - 4,75

Szczygieł Hubert - 4,75

 

KLASA VB

 Czyżewska Małgorzata - 5,00

Kłonicka Zuzanna - 4,82

Malec Aleksandra - 5,00

Sądy Marta - 5,09

Siłka Jakub - 4,91

Szala Bartłomiej - 5,00

KLASA VI

Bazan Aleksandra - 4,82

Brózda Zuzanna - 5,00

Grabek Kinga - 5,09

Hess Elżbieta - 4,82

Kubicz Wioletta - 5,27

Mazur Hanna - 5,27

Neumann Klara - 5,00

Poźniak Aleksandra - 5,09

Poźniak Katarzyna - 5,09

 

KLASA VII

Walczewska Dominika - 5,07

KLASA VIII

Bułaś Natalia - 4,79

Bułaś Patrycja - 4,85

Czyżewska Maja - 5,29

Guz Zuzanna - 4,79

Płoch Aleksandra - 4,86

Zaremba Zuzanna - 4,86

KLASA III GIM

Fryzeł Beata - 4,88

Guz Jakub - 4,75

Świątek Dominika - 5,00

 100% OBECNOŚĆ W SZKOLE

 

KLASA IA

Patryk Grabek

Adam Kogut

Hanna Poźniak

KLASA IB

Wojciech Beskur

Dawid Kramarz

Kacper Sołtys

KLASA II

Konrad Nabożny

 

 

KLASA III

Adam Bąk

Maciej Kowalski

Miłosz Pruchnik

KLASA IVA

Wiktor Dryka

Maciej Furman

KLASA IVB

Maksymilian Brzozowski

Krzysztof Kołcz

Witold Krzyśko

Maciej Pruchnik

Jakub Ślęzak

KLASA VA

- - -

 

KLASA VB

Jakub Siłka

KLASA VI

Bartłomiej Depa

Paweł Furman

Bartłomiej Krzyśko

KLASA VII

Julia Mikluszka,

Mateusz Walat

KLASA VIII

- - -

KLASA III GIM

Beata Fryzeł

Jakub Jacek

Paulina Sołtys

 


Szkolna Akcja "Pomóżmy zwierzakom przetrwać zimę"

I miejsce  Rafał Karnasiewicz kl. Va

Wyróżnienie: Milena Wesół kl. II oraz Maciej Malec kl. II 

 


 Wojewódzki Konkurs Literacko-plastyczny „List do św. Mikołaja”

Kategoria klasy IV-VI:

Wyróżnienie Julia Furman kl. Va

 

Kategoria klasy VII, VIII, GIMN

II miejsceJakub Guz kl.III gimn

Wyróżnienie Zuzanna Guz kl.VIII

 


Gminne Zawody w Koszykówce

III miejsce drużyna dziewcząt w składzie: Wiktoria Wołoszyn, Aleksandra Malec, Marta Sądy, Katarzyna Poźniak, Kinga Grabek, Zuzanna Krzyśko, Aleksandra Czarnota, Aleksandra Bazan, Zuzanna Kłonicka, Natalia Walat, Julia Furman i Małgorzata Czyżewska.

III miejsce drużyna chłopców w składzie: Michał Pękala, Bartłomiej Malec, Wiktor Dryka, Maciej Furman, Dominik Malec, Jakub Siłka, Maksym Grabski, Adrian Kużdżał, Dawid Palenica, Paweł Furman, Dawid Kogut, Bartłomiej Depa, Bartłomiej Krzyśko

 


Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Omnibus Ortograficzny 2018”

 II miejsceZuzanna Zaremba kl.VIII

 


Gminny Konkurs Ortograficzny „Omnibus Ortograficzny 2018”

 I miejsce Klara Neumann kl.VI

 II miejsce – Aleksandra Baz kl.VI

 III miejsce – Małgorzata Czyżewska kl.Vb

Wyróżnienie: Natalia Noga kl.Va



Szkolny Konkurs Plastyczny „Projekt graffiti upamiętniającego 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości”

I miejsce zespół w składzie:

  • Katarzyna Skroban, Dominika Światek,  Natalia Przybyło, Gabriela Ślęzak, Adam Balawender, Jakub Ignas z kl. III gimnazjum

       Wyróżnienia:

  • Katarzyna Hess, Kacper Micał, Julia Pasternak, Estera Furman, Patryk Bazan - zespół z kl. VII
  • Jan Szczygieł z kl. VII
  • Aleksandra Sobocka, Jakub Guz - zespół z kl. III gimnazjum
  • Anna Kramarz, Ewa Kowalska, Amelia Ciura - zespół z kl. IV b

 


Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Głogowa Małopolskiego dla dziewcząt na dystansie 50m:

I miejsce  stylem dowolnym Aleksandra Sobocka kl. III gim

II miejsce stylem klasycznym Aleksandra Sobocka kl. III gim

I miejsce  stylem grzbietowym Maja Czyżewska kl. VIII

 


Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Niektórzy lubią poezję”, poświęcony twórczości Wandy Chotomskiej.

Wyróżnienia:

  • Filip Kościelny kl. IVa
  • Kinga Grabek kl. VI

Gminny Konkurs Plastyczny „Wolność, suwerenność, niepodległość”

Laureaci:

  • Patrycja Rzucidło, Amelia Czarnota z kl. IV a,
  • Rafał Karnasiewicz z kl. V a
  • Magdalena Szymańska, Dominik Tokarz, Kacper Micał z kl. VII

Szczegółowe wyniki tego konkursu znane będą dopiero 26. 11. 2018r.

 


 Gminny Konkurs Fotograficzny „Przedszkole- moja Mała Ojczyzna

  • III miejsce kl. „0- Słoneczka”
 

 Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Św. Hubert wzorem współczesnego ekologa”
Organizator: ZS w Pogwizdowie Nowym

  • Nagroda Dominik Kamyk kl. „0- Słoneczka”
  • II miejsce Bartosz Łach kl. II

 


 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Słońce, woda i przygoda czyli opowieści morskiej treści” pod hasłem „Rejs z biało-czerwoną”
Organizator: SP nr 2 w Rzeszowie

  • Wyróżnienie Adam Wąs z kl. IV b

 


 Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Bezpieczne wakacje”- etap powiatowy
Organizator: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie wraz z Kuratorium Oświaty w Rzeszowie i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie

  • II miejsce Wioletta Kubicz z kl. VI
  • Wyróżnienie Hanna Mazur z kl. VI

 


 Gminne zawody w koszykówce chłopców gimnazjum
Organizator: SP w Głogowie Młp.

  • II miejsce drużyna w składzie Artur Migut, Jakub Ignas, Jakub Jaskuła, Piotr Tracz, Piotr Jaskuła, Adam Balawender, Jan Szczygieł, Jakub Guz, Jakub Jacek, Michał Jakiel, Mateusz Walat, Bartłomiej Micał
 

 Wojewódzki Konkurs Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej „Laudate Deum”
Organizator: Szkoły Sióstr Prezentek w Rzeszowie
  • II miejsce w kategorii zespół - piosenka polska zdobyli uczniowie w składzie: Maja Czyżewska z kl. VIII, Katarzyna Hess, Dominika Walczewska, Justyna Ślęzak, Julia Mikluszka, Adrian Nabożny, Kacper Micał, Wiktoria Krzywonos z kl. VII, Patrycja Rzucidło, Amelia Rogala, Filip Kościelny, Milena Bereś, Jakub Kogut z kl. IV a oraz Oliwia Rak z kl. IV b.
  • Wyróżnienie w kategorii soliści- piosenka polska zdobyła Katarzyna Hess z kl. VII

 


 Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej
Organizator: Szkoła Muzyczna w Głogowie Młp.

  • II miejsce Katarzyna Hess z kl. VII
  • III miejsce ex aequo Maja Czyżewska z kl. VIII i Oliwia Rak z kl. IV b

 


 Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Religijnej pod hasłem "Dobrze jest dziękować Panu..."-
Organizator: Centrum Caritas w Budach Głogowskich

  • w kategorii zespół klasy IV-VI I miejsce zdobyli uczniowie: Amelia Rogala, Milena Bereś, Patrycja Rzucidło, Filip Kościelny, Jakub Kogut z kl. IVa i Oliwia Rak IVb.
  • w kategorii zespół klasy I-III III miejsce zdobyli uczniowie: Julia Drzał, Maja Bazan,  Ewa Wąs,  Natalia Walczewska z kl. Ia, Katarzyna Kubas i Julia Barczak z kl. Ib oraz Aleksandra Skomra z kl. III.

 


 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce
Organizator: Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy

Trzech naszych reprezentantów po zakwalifikowaniu się po zawodach powiatowych startowało ww. zawodach i osiągnęło następujące rezultaty:
  • Jakub Ignas XXII miejsce  pchnięcie kulą
  • Piotr Tracz XXVII miejsce skok w dal
  • Artur Migut XVIII miejsce rzut oszczepem
 

 

 Copyright © 2019 Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej  Rights Reserved.