foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Z dumą informujemy, że nasza szkoła zdobyła tytuł Szkoła w Chmurze Microsoft!


Od marca bieżącego roku w Zespole Szkół w Wysokiej Głogowskiej korzystaliśmy z bezpiecznej platformy, która pozwalała na prowadzenie części lekcji w czasie rzeczywistym, utrzymywanie ciągłego kontaktu z zespołami klasowymi i nauczycielskimi oraz organizowanie wideokonferencji Rady Pedagogicznej.

Udział naszej szkoły w programie Microsoft dla Edukacji znacznie ułatwia kształcenie na odległość, współpracę oraz zarządzanie całym zespołem szkolnym. Co więcej, zapewnia stały dostęp do szkoleń online, ogólnopolskich i międzynarodowych wydarzeń edukacyjnych oraz programów przeznaczonych dla szkół i nauczycieli.

Serdecznie dziękujemy Microsoft Polska za to wyróżnienie! Już wkrótce w naszej szkole pojawi się oficjalna tabliczka i dyplom.

Podziękowania należą się również pani Monice Khan, nauczycielce języka angielskiego, która zgłosiła naszą szkołę do tego prestiżowego tytułu.

 

 Copyright © 2020 Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej  Rights Reserved.