11 czerwca gościliśmy w naszej szkole zwycięzców Gminnego Konkursu Języka Angielskiego "The world in a nutshell".

W sumie w konkursie wzięło udział ponad 30 uczniów klas VI - VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum z 5 szkół z terenu naszej gminy. Uczestnicy wykazali się ogromną pomysłowością i kreatywnością przy tworzeniu plakatów z informacjami na temat wybranego kraju świata. Korea Południowa, Japonia, USA, Irlandia, Cypr, Grecja, Tajlandia, Włochy, Francja i wiele, wiele innych. Jury konkursu miało bardzo twardy orzech do zgryzienia wybierając najciekawsze prace. Zwyciezcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i wartościowe nagrody - karty prezentowe Empik ufundowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Głogów Małopolski i Polsko - Amerykańską Fundację Wolności.

 

 Copyright © 2020 Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej  Rights Reserved.